КЕПІТ – учасник національної виставки CEE 2017 — Університет «КРОК»

КЕПІТ – учасник національної виставки CEE 2017

17 жовтня 2017 Новини та події

7 жовтня 2017 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася щорічна масштабна виставка електроніки, електротехніки, іграшок, електротранспорту в Україні – CEE 2017. Ця грандіозна подія об’єднала понад 150 лідерів світової інформаційно-технологічної індустрії.

Свідками презентацій новаційних технологічних рішень ключових гравців ринку інформаційних технологій світу стали студенти II курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, а саме: Данило Ваганов, Дмитро Гурський, Анастасія Некрутенко, Ангеліна Паламаренко, Олександр Шепітько.

Студенти КЕПІТу поділилися своїми яскравими враженнями:

Данило Ваганов, студент II курсу спеціальності «Комп’ютерні мережі та адміністрування»: «На виставці було дуже багато цікавих новітніх технологій. Ми відвідали презентаційні зони різних відомих IT-компаній, зокрема Microsoft, SONY, Samsung та ін. Проводилося дуже багато цікавих конкурсів, де нам пощастило виграти декілька корисних призів!».

Дмитро Гурський, студент II курсу спеціальності «Комп’ютерні мережі та адміністрування»: «Особливо вразила наявність цікавих зон з різними активностями, де можна було отримати сувенірну продукцію. Ми мали змогу випробувати новітні технологічні рішення більшості компаній – учасників заходу, протестувати героскутери, шоломи віртуальної продукції та багато іншого».

Адміністрація Коледжу щиро вдячна за надання можливості відвідати захід референтові проректора з наукової роботи Ігореві Олеговичу Степанченку.

Оновлено: Понеділок, 30 жовтня 2017 14:38

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КЕПІТ – учасник національної виставки CEE 2017