ЕКО «ЛОТОС» – учасник XI Міжнародної спеціалізованої екологічної виставки — Університет «КРОК»

ЕКО «ЛОТОС» – учасник XI Міжнародної спеціалізованої екологічної виставки

17 жовтня 2017 Новини та події

Нещодавно Екологічний клуб однодумців Коледжу економіки, права та інформаційних технологій (ЕКО «ЛОТОС») побував на XI Міжнародній спеціалізованій виставці органічних, екологічно чистих товарів, інновацій та послуг для гармонійного життя (ECO-Expo). Це, зокрема, студенти I–II курсів Коледжу: Ангеліна Паламаренко, Анастасія Некрутенко, Єлизавета Гелензовська, Юлія Шалагіна, Любава Шокля, Дмитро Кошевенко, Арсеній Петров.

Цього дня проходили надзвичайно цікаві заходи: семінари, конференції та пізнавальні лекції. Відбулися численні слухання про забруднення нашої планети. Так, Клуб однодумців побував на екосесії «Громадський бюджет – інструмент реалізації місцевих екологічних проектів», де студенти змогли переконатися, що громадський бюджет – це дієвий інструмент для активних громадян, які прагнуть до прогресивних змін свого міста.

Упродовж цієї сесії новатори презентували різні цікаві проекти, наприклад: екологічний садочок на даху, ідеї з озеленення районів міста Києва, покращення національних заповідників, парків, а також багато-багато іншого. Дійсно, всі презентовані проекти мають єдину стратегічну мету: зробити нашу країну чистою та сформувати національну екологічну культуру!

Разом з ECO-Expo активісти ЕКО «ЛОТОС» відвідали інші захоплюючі виставки, такі як HANDMAD-Expo та ALLTEK-Expo, отримали можливість побачити результати творчої роботи талановитих майстрів країни і навіть придбати деякі вироби.

Оновлено: Понеділок, 30 жовтня 2017 14:38

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » ЕКО «ЛОТОС» – учасник XI Міжнародної спеціалізованої екологічної виставки