Новини та події

Завершився восьмий PROF СAMP

04 квітня 2017 Новини та події

1 квітня 2017 року відбулось урочисте закриття Восьмого профорієнтаційного табору для школярів PROF CAMP.

На початку тижня 27 учнів старших класів київських шкіл прийшли на відкриття табору з важливим запитанням: «Ким бути?» Попереду на них чекали шість днів для того, щоб зануритися у світ різноманітних професій та відшукати свою.

Це був дуже насичений період, наповнений не лише тренінгами, екскурсіями та профорієнтацією, а й шаленою зацікавленістю, з якою наші учасники кожного дня приходили на PROF CAMP. Хтось відкрив для себе багато корисної інформації, хтось з інтересом занурився у роботу великих підприємств, багатьом вдалося зустріти тут нових друзів, але у кожного надовго залишаться приємні спогади про ці весняні канікули. Загалом школярам було представлено 8 професій, проведено 3 екскурсії до компаній та 5 тренінгів.

На закритті всі учасники із захопленням розповідали про обраний фах під час презентації «Моя професійна мрія». А найкращими було визнано презентації Шестак Дар’ї, Клименка Назара, Берднікової Вікторії, Горбань Анни, Білоус Катерини.

Усі учасники отримали подарунки від компаній-партнерів: сертифікат на знижку до 50 гривень від компанії CHOICE. Від Університету «КРОК» школярі одержали сертифікати на знижку розміром 10% на оплату першого навчального півріччя та пам’ятні подарунки.

Організатори табору висловлюють щиру вдячність партнерам, які підтримали проект: JuniorБанку, компанії CHOICE та Вищому господарському суду України. Окрему подяку висловлюємо викладачам, спікерам проекту: Антону Сорокону, Анастасії Усенко, Лізі Крапівіній, Ганні Оласюк, Олені Стародубцевій, Євгенію Савельєву, Віктору Дзюбку, Тетяні Червінській, Валерії Лойко, Дар’ї Лойко, Ірині Сингаївській, Федору Подшивайлову, Валентині Лук’янець, Богдану Бойку, Вікторії Кнут, а також студентам, які виступили в якості спікерів: Олександрі Близнюковій, студентці 2 курсу Коледжу (спеціальність «Фінанси та кредит»), Катерині Федорук та Христині Луцюк, студенткам 2 курсу Університету (спеціальність «Туризм»).

Вітаємо випускників PROF CAMP та бажаємо їм професійного розвитку!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

PROF СAMP 8 / 27-31.03.2017

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 04 квітня 2017 16:40
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Завершився восьмий PROF СAMP