Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт — Університет «КРОК»

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

09 березня 2017 Новини та події

24 лютого в Університеті відбувся перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2016–2017 навчального року зі спеціальності «Управління проектами».

Присутні на засіданні члени журі провели рецензування наукових робіт (з урахуванням проведеної експертної оцінки) та рекомендували кращих конкурсантів до участі в підсумковій науково-практичній конференції, на якій вони зможуть публічно захистити одержані результати досліджень.

Науково-практична конференція «Формування молодіжного потенціалу в управлінні проектами» відбудеться 17 березня 2017 року в Університеті «КРОК» (місто Київ, вулиця Лагерна, 30–32). Початок заходу: о 10 год. (в актовій залі).

Роботи, рекомендовані журі:

1. Спектор Ю.В., Кобенець Я.Я.
    «Модель оцінки управлінської реалізуємості»
  2. Стасів Н.В.
    «Формування та розвиток фандрайзингових проектів у контексті реалізації соціальних підприємницьких ініціатив»
  3. Шахова А.А.
    «Ціннісно-орієнтоване управління соціальними проектами»
  4. Коєва В.І.
    «Модель управління змістом проектів на базі процесно та логіко-структурного підходів»
  5. Панасюк А.В.
    «Формування проектних команд в безпеко-орієнтованих організаційно-технічних системах»
  6. Бєлоглазова К.В.
    «Наукові засади управління проектами і програмами розвитку продуктивних сил житлово-будівельної галузі: регіональний аспект»
  7. Каліненко Б.Д.
    «Побудова моделі управління часом у системі ресурсного забезпечення стратегічного проектного менеджменту»
  8. Доценко В.П., Бабак І.В.
    «Сценарно-цільовий метод прийняття рішення в управлінні проектом впровадження інформаційної системи в банківській сфері»
  9. Лобач Є.В., Чепилуха В.В.
    «Прийняття проектних рішень в управлінні державною цільовою соціальною програмою "Молодь України" із використанням гендерного підходу»
  10. Думич Р.М., Личманюк А.О.
    «Узгодження портфеля проектів із виробничо-технічними ресурсами сільськогосподарського підприємства»
  11. Тихонюк Є.В.
    «Роль медіатора в проектах впровадження систем електронного документообігу в організаціях»
  12. Денчик О.Р.
    «Порівняльний аналіз стандартів та методологій управління ризиками»
  13. Садченко Д.І.
    «Методика формування команди проекту»
  14. Нестеров А.Д.
    «Управління проектом створення Системи електронного документообігу (на прикладі ВНЗ)»
  15. Корінченко Д.В., Шульга К.О.
    «Аналіз методів прогнозування потреб споживачів (на прикладі проекту "Створення мобільного хостелу")»
  16. Порожняк В.О.
    «Стратегії управління краудфандинговими проектами»

Конкурсантам будуть надіслані письмові запрошення.

Організаційний комітет: Лічман Тетяна Володимирівна 050-648-38-51; [email protected]

Оновлено: Четвер, 09 березня 2017 20:59

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт