Презентація в КЕПІТі — Університет «КРОК»

Презентація в КЕПІТі

11 листопада 2016 Новини та події

Презентація студентських груп І курсу КЕПІТу, що відбулася 21 жовтня 2016 року, пройшла у форматі різних телепередач. Відповідальним завданням для першокурсників було перевтілитися в героїв програм «Хата на тата», «МастерШеф», «Битва екстрасенсів»… Ще ніколи в актовій залі Університету не було стільки глядачів: батьків студентів, родичів, друзів. Усі хотіли побачити, що ж для нас підготували першокурсники. І недарма! Цьогорічна презентація запам'ятається найкреативнішими виступами студентів та неймовірною підтримкою залу.

Учасники подарували глядачам масу позитивних емоцій. Усі групи були на висоті. Серед великої кількості талантів членам журі було надзвичайно важко визначити переможців. Та без нагороди не залишився ніхто. Молодці! Так тримати!

Члени журі та адміністрація Коледжу вітає всіх учасників і висловлює щиру подяку батькам, які знайшли час підтримати це яскраве свято!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Презентація перших курсів у КЕПІТі / 21.10.2016

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Понеділок, 14 листопада 2016 18:27

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Презентація в КЕПІТі