Рік починаємо з добра — Університет «КРОК»

Рік починаємо з добра

28 вересня 2016 Новини та події

21 вересня 2016 року в Університеті відбулася благодійна акція зі збору коштів, до якої долучилися студенти та співробітники «КРОКу». Так свій новий навчальний рік розпочало студентське благодійне товариство «Серце в долоньках».

Під час акції було зібрано 738 гривень та 5 грузинських ларі. Їх буде витрачено  на закупівлю необхідних товарів для дітей, які потребують особливого піклування.

Дякуємо студентам – організаторам цього заходу: Кисіль Анні, Філімоновій Ярославі, Кисіль Анастасії, Полозюк Роману та Магдік Анастасії.

Подібні благодійні акції проводяться в Університеті вже понад 12 років. І за цей час добрі справи стали частиною життя всіх, хто працює та навчається в нашому навчальному закладі.

Кожен бажаючий може допомогти робити світ добрішим. Приєднуйтеся до команди небайдужих студентів!

За додатковою інформацією звертайтеся:
Вікторія Ковальчук – 073-419-50-62
Кисіль Анна – 093-690-80-97