Нам підкорюються стихії! — Університет «КРОК»

Нам підкорюються стихії!

15 вересня 2016 Новини та події

10 вересня 2016 року в парку «Нивки» вчергове пройшов «КРОК-КВЕСТ – 4 стихії». Цей дуже динамічний та позитивний проект для студентів Коледжу й Університету щороку організовують Студентська рада «КРОКу» та департамент зі студентських питань.

За «легендою» проекту «КРОКівці» мали підкорити чотири стихії – Землю, Повітря, Воду та Вогонь. А зробити це можна було лише об’єднавшись у команди та навчившись діяти спільно. Учасники проходили квест, змагалися, демонстрували власні здібності й таланти, відкривали нові якості своїх друзів.

Успішно пройшовши всі етапи проекту та підкоривши стихії студенти отримали приємні призи. Але головне – це чудові емоції, гарний настрій і натхнення для майбутніх перемог.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Нам підкорюються стихії!