«Виклики та потреби бізнесу ХХІ століття» — Університет «КРОК»

«Виклики та потреби бізнесу ХХІ століття»

29 листопада 2012 Новини та події

«Виклики та потреби бізнесу ХХІ століття»29 листопада 2012 року відбулася Третя міжнародна науково-практична конференція «Виклики та потреби бізнесу ХХІ століття». Конференція була присвячена 20-річчю Університету економіки та права «КРОК» та 10-річчю Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (УАРМБО).

Із відкриттям Конференції гостей та учасників привітав ректор Університету «КРОК», професор Лаптєв Сергій Михайлович. До вітальних слів приєдналися і почесні гості заходу: Григор Катамадзе, надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні; Сабір Рзаєв, Другий секретар Посольства Азербайджанської республіки в Україні; Ушакова Н.М., Почесний голова УАРМБО; Данилюк А.В., координатор Мережі Глобального договору Представництва ООН в Україні; Теленкова Н.В., голова Комітету з питань КСВ компанії «Ернст енд Янг»; Крутов В.В., Віце-президент УСПП з корпоративної безпеки; Тимошенко В.А., Голова Державної служби України з контролю за наркотиками; Цибовський В.Л., ректор Інституту підприємницької діяльності (Мінськ, Білорусь) та інші.

Учасниками заходу стали заслужені, а також починаючі науковці з усієї України. У роботі Конференції взяли участь більше 100 осіб.

Оновлено: Четвер, 20 березня 2014 12:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Виклики та потреби бізнесу ХХІ століття»