В Університеті «КРОК» відбувся семінар-тренінг з ейдетики — Університет «КРОК»

В Університеті «КРОК» відбувся семінар-тренінг з ейдетики

24 листопада 2012 Новини та події

В Університеті «КРОК» відбувся семінар-тренінг з ейдетикиЗ 22 по 24 листопада 2012 року проходив навчальний семінар-тренінг з ейдетики для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів.

Організатором заходу виступив департамент довузівської підготовки Університету «КРОК». Семінар відвідав 21 учасник з п’яти міст України, а саме: з Києва, Кременчука, Білої Церкви, Ірпеня, Боярки.

Семінар проводила заступник директора СЗШ № 328 Кисельова Ірина Анатоліївна, яка є випускницею «Школи Ейдетики», що заснував Матюгин І.Ю – доктор педагогічних наук, професор Російської Академії Енциклопедій, професіонал в галузі розвитку образної пам’яті.

Наприкінці всі учасники заповнили заключні анкети семінару. В анкетах 99% слухачів курсу вказали, що будуть використовувати отримані знання в повсякденному житті, мають бажання продовжувати навчання та удосконалювати вміння, а також висловили вдячність Університету «КРОК» за організацію заходу.

По закінченню семінару учасники отримали свідоцтва про успішне проходження курсу.

Оновлено: П'ятниця, 13 червня 2014 16:04

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » В Університеті «КРОК» відбувся семінар-тренінг з ейдетики