Виїзна школа студентського активу — Університет «КРОК»

Новини та події

Виїзна школа студентського активу

01 липня 2016 Новини та події

25–27 червня 2016 року департамент зі студентських питань провів цікавий та пізнавальний проект – виїзну школу студентського активу в Пущі-Водиці.

Усе сприяло плідній праці та активному відпочинку. Розпочався захід зі встановлення наметового табору в мальовничому місці та відкриття банки з «мріями студента», яка була запакована під час минулорічного виїзду. Прочитавши листи, залишені в ній, вражені студенти зробили висновок: «Гарні студентські мрії здійснюються!»

Під час виїзду учасники проаналізували та підбили підсумки роботи за 2015–2016 навчальний рік, подякували один одному за яскраві проекти та заходи, створили план дій і пропозицій на наступний рік. Провели різноманітні конкурси, екскурсії. Кожен «КРОКівець» написав для себе програму-мінімум і програму-максимум діяльності в Університеті. Писали листи вдячності один одному. Студенти мріяли про мандрівки яскравими містами нашої мальовничої України, проводили різноманітні конкурси, екскурсії, спортивні змагання, вчилися готувати смачні страви на вогнищі, співали пісні під гітару, фотографувалися та знімали відео. Здавалося, природа співала та раділа разом з ними.

Активісти Університету побували на цікавій екскурсії в Національному заказнику «Пуща-Водиця», відомому тим, що в XI столітті на його території любили полювати київські князі, зокрема в літописах 1009–1010 років згадується про полювання в цих місцях князя Володимира.

Під час виїзду студенти мали змогу формувати організаторські здібності, розвивати таланти, ініціативу, працювати в команді.

На завершення виїзду кожен учасник написав, чого він хоче в майбутньому і як цього досягатиме, та вже традиційно довірив свої сподівання банці «Мрії студента».

Додому «КРОКівці» поверталися сповнені натхнення, щасливі, готові творити та реалізовувати цікаві проекти, крокуючи до нових вершин та відкриттів.

У виїзній школі студентського активу взяли участь 32 студенти під керівництвом директора департаменту зі студентських питань Ковальчук Наталії.

Дякуємо Атрощенку Георгію (директору департаменту поліграфії) за допомогу в організації та проведені виїзду.

Дякуємо лідерам минулих років, які приєдналися до виїзної школи, взяли активну участь та поділилися досвідом.

Особливу подяку висловлюємо ректору Університету Лаптєву С.М. та адміністрації нашого улюбленого «КРОКу» за підтримку студентських ініціатив.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Виїзна школа студентського активу / 25-27.06.2016

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Виїзна школа студентського активу