Наші НІВРОКУ! — Університет «КРОК»

Наші НІВРОКУ!

19 листопада 2012 Новини та події

Наші НІВРОКУ!Вітаємо студентів Університету «КРОК» з отриманням стипендій та премій Київського міського голови!

Стипендії призначаються з метою підтримки студентів, які успішно навчаються, проводять наукові дослідження, здійснюють науково-технічні розробки і вже досягли значних результатів у цій справі, займаються активною громадською діяльністю.

Вітаємо студентів з отриманням винагороди, а саме: Вовк Т.А. (ККН, ІІІ курс, МД), Шульгу Є.С. (КЕПІТ, ІІ курс, ФК), Ястребова О.І. (IV курс, «Психологія»), Михайлович О.С. (ІІІ курс, ФМВ). Премію отримала Гусакова М.С. (ІІІ курс, ФМВ).

Бажаємо нагородженим подальших успіхів у навчанні та громадському житті. Університет висловлює подяку за підтримку найкращих «КРОКівців» міському голові і Головному управлінню у справах сім’ї та молоді міста Києва.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Наші НІВРОКУ!