Університет «КРОК» нагороджено дипломом! — Університет «КРОК»

Університет «КРОК» нагороджено дипломом!

17 листопада 2012 Новини та події

Університет «КРОК» нагороджено дипломом!15-17 листопада Університет «КРОК» взяв участь в міжнародній виставці «Освіта та кар’єра - 2012».

Виставка «Освіта та кар’єра» вважається найбільшою освітньою виставкою в Україні за кількістю учасників та відвідувачів. Цього року в заході взяло участь понад 50 закордонних вищих навчальних закладів.

Відвідувачі виставки могли поспілкуватися із представниками різних навчальних закладів та отримати інформацію з перших рук про можливі програми навчання, міжнародні стипендії і гранти від міжнародних представництв і фондів.

Університет «КРОК» було нагороджено дипломом «За активну профорієнтаційну роботу серед молоді».

Оновлено: П'ятниця, 13 червня 2014 15:33

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» нагороджено дипломом!