Конференція, присвячена 30-річчю Чорнобильської трагедії — Університет «КРОК»

Конференція, присвячена 30-річчю Чорнобильської трагедії

26 квітня 2016 Новини та події

22 квітня 2016 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбулася ІХ Всеукраїнська екологічна конференція «Енергетика: уроки минулого – альтернативи майбутнього», приурочена до 30-х роковин Чорнобильської трагедії.

Конференцію відкрили пленарним засіданням, на якому зі своїми доповідями виступили Дрюченко Юрій Петрович – художник, голова Асоціації членів Національної спілки художників України – учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, один із 16-ти художників, що поїхали до Чорнобиля одразу після того, як трапилася аварія на ЧАЕС; Лисенко Катерина Григорівна – кандидат біологічних наук, доцент, викладач кафедри психології Університету економіки та права «КРОК»; Хрутьба Вікторія Олександрівна – доктор технічних наук, доцент, завідувачкафедри  «Екологія та безпека життєдіяльності» Національного транспортного університету, академікМіжнародної академії культури безпеки, екології та здоров’я, член Української асоціації управління проектами (UPМА); Наталія Веселицька–директор Центру духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія» і видавничо-інформаційного центру «Майстер-десант», педагог-організатор школи № 138 м. Києва; Ізотов Костянтин – співорганізатор громадської організації  Let’s do it Ukraine.  Висловлюємо велику подяку учасникам за підтримку нашої конференції та допомогу в її організації.

Далі  робота продовжилася у секціях, де студенти та учні виступили з презентаціями досліджень на обрану тематику. У рамках конференції працювало сім секцій: Атомна енергетика та її вплив на навколишнє середовище; Гідроенергетика: негативні та позитивні наслідки; Основні види палива та їхнє значення в енергетиці країн; Екологічні аспекти енергетичного використання відновлюваних ресурсів; Небезпечні енергетичні споруди світу; Міжнародне енергетичне право (секція англійською мовою); Проект  «Креативні клумби».

У кінці кожної секції модератори разом з волонтерами провели «Творчу майстерню» зі створення книги під назвою «Молодь обирає зелене майбутнє», під час якої учасники створили власні сторінки цієї книги.

Висловлюємо подяку навчальним закладам, які підтримали нас у проведенні конференції: гімназії «Діалог», гімназії міжнародних відносин № 323, гуманітарній гімназії «Гармонія», загальноосвітньому навчальному закладу ІІ–ІІІ ступенів  «Фінансовий ліцей» Подільського району м. Києва,  ліцею № 38 м. Києва ім. В.М. Молчанова, навчально-виховному комплексу «Домінанта», Національному транспортному університету, Прилуцькому гуманітарно-педагогічному коледжу ім. І.Я. Франка, Рокитнянському районному ліцею Київської області, середній загальноосвітній школі № 11 І–ІІІ ступенів Дніпровського району міста Києва, середній загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 66 м. Києва, середній загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 103 м. Києва, спеціалізованій школі І–ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 165 м. Києва, спеціалізованій школі І–ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 85 м. Києва, спеціалізованій школі № 82 ім. Т.Г. Шевченка, спеціалізованій школі І–ІІІ ступенів № 125 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови, спеціалізованій школі І–ІІІ ступенів № 65 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов, Технічному ліцею Шевченківського району м. Києва, середній загальноосвітній школіІ–ІІІ ступенів № 119  міста Києва.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

ІХ Всеукраїнська екологічна конференція / 22.04.2016

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Середа, 27 квітня 2016 11:29

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Конференція, присвячена 30-річчю Чорнобильської трагедії