Студенти КЕПІТу – призери олімпіади — Університет «КРОК»

Студенти КЕПІТу – призери олімпіади

26 березня 2016 Новини та події

24 березня 2016 року на базі Коледжу економіки, права та інформаційних технологій відбулася олімпіада з інформатики та обчислювальної техніки серед студентів ВНЗ I–II рівнів акредитації міста Київ.

Загалом більш ніж 50 студентів з 16 вищих навчальних закладів змагалися у виконанні складних завдань MS Office 2010 (Word, Excel, Access).

Також в рамках олімпіади проходив конкурс творчих робіт, який передбачав захист учасниками власних програмних розробок.

Активну участь в олімпіаді брали студенти нашого Коледжу. Команда КЕПІТу складалася з 16 учасників.

За результатами олімпіади кілька студентів Коледжу зайняли призові місця. Так, студент 3 курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Мокротоваров Андрій посів 3 місце за виконання завдань Word, Excel, Access.

У творчому конкурсі високі результати показали Волоха Антон і Цимбалюк Богдан (група ОПСІК 1/13), зайнявши 1 місце серед студентів, що представляли програмні розробки мобільних додатків. Богатчук Владислав і Максименко Дмитро (група ОПСІК 2/13) посіли 3 місце серед студентів, які представляли програмні розробки з прикладного програмного забезпечення.

Вітаємо переможців!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Олімпіада з інформатики та обчислювальної техніки / 24.03.2016

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Понеділок, 28 березня 2016 11:47

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти КЕПІТу – призери олімпіади