«КРОК» вітав майбутніх вступників — Університет «КРОК»

«КРОК» вітав майбутніх вступників

01 лютого 2016 Новини та події

30 січня 2016 року Університет економіки та права «КРОК» приймав гостей: відбувся перший у цьому році День відкритих дверей.

Аби здобути якісну освіту, стурбовані учні та їхні батьки протягом року обирають для себе найкращі навчальні заклади та дізнаються про них якомога більше. Надзвичайно приємно, що до таких закладів належить і «КРОК», про що говорить велика кількість присутніх на Дні відкритих дверей.

На учасників чекала екскурсія Університетом та Коледжем. Проректор з науково-педагогічної роботи (корпоративне управління) Наталія Василівна Наконечна та директор департаменту зв’язків з громадськістю та реклами Наталія Вікторівна Титаренко детально розповіли їм про умови вступу у 2016 році, освітні можливості, додаткові переваги Університету «КРОК», підготовчі курси та відповіли на всі запитання. Додатково для всіх бажаючих співробітники інформаційного відділу приймальної комісії провели індивідуальні консультації.

Маємо надію, що гостям сподобався наш Університет, та сподіваємося на зустріч із ними влітку під час вступної кампанії.

Додаткова інформація на сайті або за телефонами: (044) 455-57-57, 455-57-07

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «КРОК» вітав майбутніх вступників