«КРОК» відвідав CSR Marketplace — Університет «КРОК»

Новини та події

«КРОК» відвідав CSR Marketplace

11 грудня 2012 Новини та події

Дніпро єднає!11 грудня 2012 року відбулася виставка CSR Marketplace, в якій взяли участь представники Департаменту з розвитку та члени проектної групи «SPG» Університету «КРОК».

CSR Marketplace - унікальна подія, яка щороку проходить в Україні і збирає близько тисячі відвідувачів. Виставка соціальних та екологічних проектів спрямована на налагодження партнерства між урядовими інституціями, бізнесом, неурядовими організаціями та університетами.

Захід організований Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» за підтримки компанії ДТЕК (генеральний партнер), Проекту UNITER , PACT , та фінансової підтримки USAID.

Команда «КРОКівців» презентувала в рамках виставки освітній проект «Піраньї КРОКу-3», завдяки попередній участі у конкурсі соціальних та екологічних проектів «Кращі ідеї для розвитку України».

В цьому році на CSR Marketplace близько 30 організацій продемонстрували свої найкращі соціальні та екологічні проекти. Студенти «КРОКу» скористалися чудовою нагодою поспілкуватися із бізнес-сектором та взяли інтерв’ю у представників різних компаній для майбутнього відеоролика «Чим освіта може бути корисною для бізнесу, а бізнес для освіти».

Департамент розвитку Університету «КРОК» активно набирає обертів та завзято бере участь у заходах присвячених корпоративній соціальній відповідальності.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «КРОК» відвідав CSR Marketplace