Святкові вечорниці в КЕПІТі — Університет «КРОК»

Святкові вечорниці в КЕПІТі

12 грудня 2012 Новини та події

Святкові вечорниці в КЕПІТіСтуденти Коледжу економіки та права «КРОК» дотримуються українських традицій. 12 грудня відбулося передноворічне свято «Андріївські вечорниці». В цей день споконвіку в українських оселях проходило веселе дійство, хлопці танцювали, співали, а дівчата в цей час могли прясти, вишивати, співати українські мелодійні пісні, та поєднували забави із роботою.

Найцікавіше відбувалося в ніч з 12 на 13, коли дівчата могли ворожити щоб побачити свого нареченого.

В Коледжі студенти відсвяткували свято Андрія підготувавши театральні сценки про традиції вечорниці та ворожіння.

13 грудня КЕПІТ організував запашний ярмарок «Смачна країна». В цей день лунали українські народні пісні та розливався аромат українських народних страв. Дівчата та хлопці були вбрані в український національний одяг, а на столах у панянок красувалися апетитні страви. Відвідувачі ярмарки могли пригоститися українськими пиріжками, млинцями, скуштувати борщ та вареники або втамувати спрагу трав’яним узваром зробленим за стародавнім рецептом.

Гості «Смачної країни» залишилися задоволеними та натхненними, і побажали студентам надалі зберігати українські традиції та плекати скарби, що надбані за часи історії нашої держави.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Святкові вечорниці в КЕПІТі