Маркетингова освіта – шлях до успіху — Університет «КРОК»

Маркетингова освіта – шлях до успіху

07 грудня 2015 Новини та події

«Я цікавлюся майбутнім, тому що збираюся провести в ньому все життя».
Чарльз Кеттерлінг

Саме сьогодні дуже важливо думати про наше майбутнє, про майбутнє наших талановитих дітей!

3 грудня 2015 року на базі Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана» проходила ІІ науково-практична конференція  «Маркетингова освіта – шлях до успіху», в якій взяли участь студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

Студенти разом із керівниками підготували доповіді й гідно їх презентували.

Спеціальність «Оціночна діяльність»,  ІІІ курс

Батуріна Ольга – тема доповіді «Молодіжний бренд Apple та маркетингові стратегії»

Керівник: завідувач сфери обслуговування та економіки нерухомості Коледжу Тетяна Миколаївна Червінська

Спеціальність «Фінанси  і кредит» (ексклюзив), ІІІ курс

Попова Юлія та Греснюк Катерина – тема «Демонстративна поведінка у споживанні товарів в розкоші»
Жукова Маргарита та Денисенко Євгеній – тема «Вплив сім'ї на поведінку споживача»
Наконечна Анастасія та Василевська Анастасія – тема «Маркетингова стратегія успіху бренду TOMS SHOES»

Керівник: к. е. н., доцент, викладач циклової комісії з комерційної та маркетингової діяльності Олена Олександрівна Наумова

Спеціальність «Комерційна діяльність», ІІІ курс

Кошевенко Анна – тема «Дослідження поведінки покупців на споживчому ринку»
Бондаренко Вячеслав та Погребной Анатолій – тема «Теоретичні основи маркетингового комплексу 4Р»

Керівник: викладач циклової комісії з комерційної та маркетингової діяльності Вікторія Миколаївна Хилевич

Адміністрація Коледжу економіки, права та інформаційних технологій висловлює щиру подяку керівникам Червінській Т.М., Хилевич В.М., Наумовій О.О., які підготували студентів.

Вітаємо наших студентів із вдалими виступами та бажаємо їм нових звершень і великих успіхів!

Оновлено: Понеділок, 07 грудня 2015 21:23

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Маркетингова освіта – шлях до успіху