Міжнародні арбітражні читання пам’яті І.Г. Побірченка — Університет «КРОК»

Міжнародні арбітражні читання пам’яті І.Г. Побірченка

16 листопада 2015 Новини та події

13 листопада 2015 року в конференц-залі Торгово-промислової палати України відбулися ІІІ Міжнародні арбітражні читання пам’яті академіка І.Г. Побірченка «Застосовуване право в міжнародному комерційному арбітражі. Практика застосування віденської конвенції про договори міжнародної купівлі-продажу товарів».

Науково-практичний захід високого рівня не пройшов без участі активних представників «КРОКівської» громади. Зокрема, в арбітражних читаннях взяли участь студент 3-го курсу юридичного факультету, голова Студентського наукового товариства Коледжу Пижов Олександр та заслужений юрист України, член-кореспондент Національної академії правових наук, д. ю. н., професор, арбітр Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП України, радник ректора Університету «КРОК» Заєць Анатолій Павлович.

Головною проблематикою арбітражних читань стало питання застосування віденської конвенції про договори міжнародної купівлі-продажу товарів, з якою всі бажаючі можуть ознайомитися у навчально-науковій бібліотеці Університету «КРОК».

Оновлено: Понеділок, 16 листопада 2015 16:28

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Міжнародні арбітражні читання пам’яті І.Г. Побірченка