Відбулася науково-практична конференція молодих учених — Університет «КРОК»

Відбулася науково-практична конференція молодих учених

22 жовтня 2015 Новини та події

21 жовтня 2015 року на базі Вищого навчального закладу «Університет економіки та права «КРОК» відбулася щорічна Науково-практична конференція молодих учених «Еволюція наукової думки в контексті європейського вибору України».

Проблематику конференції було розподілено на одинадцять секцій, у рамках яких представлено значну кількість наукових доповідей.

Зокрема, в роботі секції № 10 брали участь 13 доповідачів, які підняли питання функціонування таких суспільних інститутів, як культура, релігія, освіта, ЗМІ, право, тощо.

Жвава дискусія була присвячена майбутнім виборам та політичній ситуації в Україні.

Особливе зацікавлення викликали питання, тісно пов`язані зі зміною орієнтирів після Майдану та процесів Революції Гідності.

Учасники секції одностайно підтримали думку про доцільність  продовження практики модернізації освіти, особливо у сфері національного, патріотичного виховання та формування політичної культури молоді.

Активну участь в роботі секції № 11 «Проблеми екологічної відповідальності бізнесу в умовах євроінтеграції» брали студенти першого, другого, четвертого курсів Коледжу економіки, права та інформаційних технологій: Петриченко А.О., Блюзникова О.П., Кузминська А.С., Данілова М.О., Хмара С.С., Разумей І.В., Красний М.В., Рущак А.М., Гольцева А.Ю., Гричик Є.М. та студенти Національного транспортного університету: Ільчук А.В., Мельник В.О., Кононченко В.В., Стельмах Т., Новікова Д.

Учасники секції продемонстрували високий рівень підготовки та проявили творчий підхід до вирішення важливих проблем. У перервах між доповідями, вони могли обмінятися думками щодо почутого та поділитися власним досвідом.

Кращою науковою роботою була визнана робота студента четвертого курсу групи П-1/12-к Хмари Сергія Сергійовича на тему «Майнова відповідальність за порушення водного законодавства». Рішенням оргкомітету конференції студент був нагороджений цінним подарунком.

Дякуємо учасникам конференції за плідну роботу!

Пропонуємо Вашій увазі фотозвіт

Конференція / 21.10.2015

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Вівторок, 27 жовтня 2015 13:30

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбулася науково-практична конференція молодих учених