Новорічна КРОКівська зустріч — Університет «КРОК»

Новорічна КРОКівська зустріч

25 грудня 2012 Новини та події

Новорічна КРОКівська зустріч25 грудня 2012 року відбувся новорічний концерт для співробітників Університету. В святково прикрашеному залі на екрані пройшла демонстрація новорічних фотографій «Дорослі з Удавом» та «Дитяча казка».

На концерті виступали вихованці Київського державного хореографічного училища Микита Година та Дарина Голубовська, солістка театру естради «Фабрика зірочок» Бучанської школи мистецтв ім. Левка Ревуцького Анастасія Товстенко, яка заспівала українські народні пісні «Семечки» та «Садочок». Із бальними танцями виступали маленькі лауреати Дмитро Лукьянець та його партнерка, а вокальна студія «КРОК» представила свою новорічну програму.

Ректор Університету «КРОК» Лаптєв С.М. привітав всіх співробітників із Новим роком і традиційно представив досягнення «КРОКу» в 2012 році.

В рамках концерту були нагороджені лауреати ректорської премії І-ІІІ ступеню за високу студентську оцінку роботи викладачів. Подяками за активну участь у благодійній акції до Дня Святого Миколая та вагомий внесок у допомозі дітям Цурюпинського дитячого будинку-інтернату були нагороджені співробітники Університету.

Свято продовжилося в холі Університету, в якому на КРОКівський колектив чекали смачна випічка та гарячі напої. Справжнім сюрпризом для всіх став грандіозний феєрверк на подвір’ї біля КРОКівської новорічної ялинки.

Університет «КРОК» вітає із наступаючим Новим роком та бажає всім свіжих сил для нових завершень, творчих успіхів у професійній діяльності, родинної злагоди, добробуту і вірних друзів!

Оновлено: Середа, 19 березня 2014 11:08

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Новорічна КРОКівська зустріч