Крок до розвитку професійного середовища – виїзд «SPG»-2013! — Університет «КРОК»

Крок до розвитку професійного середовища – виїзд «SPG»-2013!

20 січня 2013 Новини та події

Крок до розвитку професійного середовища – виїзд «SPG»-2013!20 cічня 2013 року відбулася сесія стратегічного планування проектної групи «SPG», яка мала на меті розподіл основних обов’язків всіх членів проектної та медіа групи, затвердження відповідних планів робіт, формування проектних команд, обмін досвідом між новим та старим складом Студентської проектної групи. Захід проходив на базі партнера Коворкінг центру Startup Україна, що сприяло ефективній роботі учасників.

Програма події включила презентацію результатів діяльності Студентської проектної групи в 2012 році, яку проводила керівник «SPG» - Ірина Тулякова, а топ-менеджери представили планові проекти 2013 року. Відбулася стратегічна сесія проектної та медіа групи, в рамках якої пройшла розробка плану роботи та визначено обов’язки членів проектної групи, було створенно особисті карти розвитку кожного з членів команди. До проведення заходу залучили професійного тренера, коуча та давнього партнера Університету «КРОК» Дубравіна Дениса.

Завершальною нотою зустрічі стало традиційне вручення приємних подарунків, а саме чашок від Університету «КРОК», які в дружньому колі заповнювали позитивними і теплими побажаннями.

Всі члени проектної групи поверталися додому із почуттям легкої втоми після активного і напруженого дня та натхненими на нові звершення.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Крок до розвитку професійного середовища – виїзд «SPG»-2013!