Новини та події

Завершено реєстрацію на Форум

13 жовтня 2015 Новини та події

Понад двісті команд з усієї України розпочинають роботу над завданнями першого туру

10 жовтня завершилася реєстрація учасників Всеукраїнського молодіжного економічного форуму «Економіка України: шляхи виходу із кризи», що відбудеться в Києві 10–11 грудня. Долучитися до розв’язання економічних проблем своїх регіонів виявили бажання 204 команди з 23 областей. А це близько тисячі активних і талановитих школярів і студентів з усієї України!

Попереду на учасників чекають два конкурсні тури і робота над проектами економічного розвитку областей і міст, де вони мешкають. На фіналі конкурсу з понад двох сотень команд презентувати свої роботи будуть лише шість – три студентські і три учнівські. Кращі проекти буде рекомендовано до реалізації обласним та міським державним адміністраціям, а також опубліковано в науковому збірнику. Команди-переможці отримають цінні подарунки від партнерів Форуму та грошові премії від Університету «КРОК» – по десять тисяч гривень.

Форум проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міста Києва, а також Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

Організатором Форуму є Університет економіки та права «КРОК», який вже протягом 23 років готує фахівців за економічними напрямами підготовки. Одним із завдань, що ставить перед собою «КРОК», є підтримка та розвиток здібної молоді, яка цікавиться економікою і небайдужа до долі власної держави.

Організатори дякують учасникам за активну позицію та бажають успіхів на шляху до мети!

Оновлено: Вівторок, 13 жовтня 2015 17:23
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Завершено реєстрацію на Форум