Всеукраїнський молодіжний економічний форум - 2015 — Університет «КРОК»

Всеукраїнський молодіжний економічний форум «Економіка України: шляхи виходу із кризи»

10 та 11 грудня 2015 року в Університеті «КРОК» відбувся дводенний Всеукраїнський молодіжний економічний форум «Економіка України: шляхи виходу з кризи». Цей масштабний соціальний проект об’єднав понад 200 учнівських та студентських команд з усієї країни, учасники яких виявили бажання впливати на майбутнє України та брати активну участь у відбудові її економіки. Форум отримав підтримку Міністерства освіти та науки України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Проект старував у вересні 2015 року з конкурсу проектів. У І турі перед командами стояло завдання: уявити себе новообраною адміністрацією свого населеного пункту, проаналізувати потенціал свого регіону та у форматі есе запропонувати проекти покращення його соціально-економічних показників. До II туру зі 153 команд увійшли 7 команд-фіналістів, учасники яких мали можливість розширити своє бачення, представлене в І турі у вигляді есе, до конкретних проектів розвитку своїх регіонів.

За висновками експертного журі у фінал конкурсу вийшли студентські команди Ізмаїльського державного гуманітарного університету, Університету економіки та права «КРОК», Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу та Львівського державного університету фізичної культури. Серед шкільних команд до фіналу конкурсу вийшли Шевченківська ЗОШ І–ІІІ ступенів Жовтневого району Миколаївської області, Мелітопольська гімназія № 5, Ліцей № 227 ім.  М.М. Громова міста Києва.

Проекти були презентовані командами-фіналістами під час фіналу Форуму, що проходив 10 та 11 грудня в Києві в приміщенні Університету «КРОК». Переможцями конкурсу проектів стали команди Львівського державного університету фізичної культури та Мелітопольської гімназії № 5. Призери конкурсу отримали грошові премії від Університету «КРОК» у розмірі 10 тисяч гривень та подарунки від партнерів проекту. Організатори заходу щиро вітають фіналістів та переможців, бажають їм натхнення для подальшої роботи і дякують усім учасникам за дійсно плідну й цікаву співпрацю!

Також для учасників та гостей Форуму пройшли профорієнтаційні майстер-класи і тренінг з фінансової грамотності. Школярі та студенти мали можливість дізнатися про секрети відкриття стартапів від успішних підприємців, взяти участь у ділових економічних іграх, а також в розіграші подарунків від партнерів проекту. Для молодших учасників – учнів 6–8 класів Київський ліцей бізнесу організував тренінг з лідерства та економічну гру «Успішне підприємство».

У рамках другого дня заходу відбулась Міжвузівська студентська конференція «Економіка України: шляхи виходу з кризи», організатором якої став Коледж економіки, права та інформаційних технологій. У роботі 5 секцій конференції взяли участь 148 учасників із 35 навчальних закладів з усієї країни.

Дякуємо партнерам проекту: Департаменту освіти, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Центру «КСВ», головному розважальному партнеру проекту – національній мережі квест-кімнат «Зіграймо», головному партнеру із поселення фіналістів мережі хостелів Key 2 Gates, Platinum Bank, ПриватБанку, Adtena, Escape Quest, «Промайс Груп», «БіТойз», Тravel Map, Eurotrips, Business Icon, «АГЕНЦІЯ КАР’ЄРА»

Форум проходив за підтримки

Міністерство освіти і науки України
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Шевченківська районна в м. Києві державна адміністрація
 
 
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Проєктна діяльність » Всеукраїнський молодіжний економічний форум - 2015