Другий день форуму (для студентів, 11 грудня 2015 року) — Університет «КРОК»

Другий день Форуму
Міжвузівська студентська економічна конференція
11 грудня 2015 року

В рамках Всеукраїнського молодіжного економічного форуму в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій Університету «КРОК» відбулася ІІ Міжвузівська студентська конференція «Економіка України: шляхи виходу із кризи».

У заході взяли участь 149 учасників із 35 вищих навчальних закладів України. Під час конференції були визначені та нагороджені переможці конкурсу проектів Форуму. Здійснювалася робота в 5 секціях:

• Модернізація сучасного бізнесу: виклики та шляхи виходу з кризи;
  • Фінансові методи регулювання економіки в умовах кризи;
  • Перспективи виходу вітчизняних підприємств з економічної кризи на сучасному стані;
  • Оціночна діяльність та перспективи її розвитку в Україні;
  • Правове регулювання господарської, інноваційної та науково-технічної діяльності.

Активними учасниками конференції виступили навчальні заклади І–ІІ рівнів акредитації: Київський коледж міського господарства Академії муніципального управління, Коледж економіки і управління Державного вищого навчального закладу «КНЕУ ім. В. Гетьмана», Криворізький державний комерційно-економічний технікум, Чернівецький кооперативний економіко-правовий коледж, Державний вищий навчальний заклад «Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну», Державний вищий навчальний заклад «Київський механіко-технологічний коледж», Київський коледж транспортної інфраструктури, Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу, Технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету, Державний вищий навчальний заклад «Харківський коледж текстилю та дизайну», відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ірпінський економічний коледж».

Учасники конференції продемонстрували високий рівень підготовки та застосували творчий підхід до вирішення важливих проблем з питань виходу економіки України з кризи.

Пропонуємо Вашій увазі збірник матеріалів II Міжвузівської студентської економічної конференції Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Вищого навчального закладу «Університет економіки та права «КРОК». У збірнику представлені матеріали доповідей учасників Конференції, яка відбулась 11 грудня 2015 року в рамках Всеукраїнського молодіжного економічного форуму «Економіка України: шляхи виходу із кризи». Збірник розрахований на наукових і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів і наукових установ, студентів, аспірантів та докторантів, які цікавляться актуальними проблемами розвитку сучасної економіки, а також на широкий читацький загал.

Форум проходив за підтримки

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Шевченківська районна в м. Києві державна адміністрація