Підбито підсумки Консорціуму EMP-AIM

06 жовтня 2015 Новини та події

У період з 23 по 25 вересня 2015 року начальник управління міжнародного співробітництва Лотарєв А.Г. і керівник проектів та програм Дробина А.О. взяли участь у заключному засіданні для підбиття підсумків Консорціуму EMP-AIM в рамках програми «Еразмус Мундус».

Координатори проекту (Університет Миколаса Ромеріса, Литва) надали інформацію про прогрес проекту, звіт з індивідуальних стипендій. Також було обговорено відгуки стипендіатів та думки учасників Консорціуму, на основі яких буде зроблено останній звіт з реалізації проекту. Учасники Консорціуму поділилися досвідом про перші результати аплікацій за програмою «Еразмус+».

Усіх учасників Консорціуму, зокрема й Університет «КРОК», нагороджено Подякою за відданість справі розвитку партнерства зі спільнотою EMP-AIM та Університетом Миколаса Ромеріса.

Оновлено: Вівторок, 06 жовтня 2015 21:49

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Підбито підсумки Консорціуму EMP-AIM