Знайомство з психологічним центром «Доктор Сказка»

09 вересня 2015 Новини та події

4 вересня студенти 1 курсу, а 8 вересня студенти 2 курсу напряму підготовки «Психологія» відвідали психологічний центр «Доктор Сказка», де зустрілися з його керівником Разідою Мугаллімівною Ткач. Зустрічі були організовані в рамках співпраці центру з кафедрою психології Університету «КРОК».

Разіда Мугаллімівна поділилася зі студентами досвідом практичної роботи з дітьми та сім’ями з використанням методів казкотерапії, терапевтичної метафори, пісочної терапії тощо. Студенти з великою зацікавленістю слухали розповідь про конкретні випадки з практики, разом з клієнтами-героями цих історій раділи можливості психологічного зцілення. Ця зустріч утвердила студентів у правильності вибору професії, показала її складність і необхідність.

Дякуємо Р.М. Ткач за високий професіоналізм, готовність ділитися знаннями та досвідом!

Ви тут: Новини та події » Знайомство з психологічним центром «Доктор Сказка»