Леовал Дерфі презентував КРОКівцям книгу «Контррозвідник» — Університет «КРОК»

Леовал Дерфі презентував КРОКівцям книгу «Контррозвідник»

01 лютого 2013 Новини та події

Леовал Дерфі презентував КРОКівцям книгу «Контррозвідник»1 лютого 2013 року в Університеті «КРОК» відбулася презентація четвертої книги із серії «КГБ-ЦРУ: війна спецслужб» – «Контррозвідник, або Кінець операції «Тайфун». Автором книг є екс-голова СБУ, генерал армії України, кандидат юридичних наук Деркач Леонід Васильович, який пише під псевдонімом Леовал Дерфі.

Повість відображує дух та настрій епохи занепаду СРСР і, як сказано в анотації, заснована на реальних подіях. Дійсно, документальні факти в повісті переплітаються з художнім вимислом, але у кожного героя є прототип у реальному житті. Це свого роду навчальний посібник для контррозвідників.

Зі вступним словом на презентації книги виступив ректор Університету Лаптєв С.М. Також на заході був присутній проректор з наукової роботи Сідак В.С. На презентацію завітали студенти Університету і Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, які навчаються за юридичним напрямом.

Леонід Васильович подарував зацікавленим студентам близько 100 примірників книги із власним автографом, і отримав сувенір на згадку від Університету «КРОК».

Оновлено: Вівторок, 18 березня 2014 12:35

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Леовал Дерфі презентував КРОКівцям книгу «Контррозвідник»