Відбулася 4-та звітно-виборна конференція ЕКО «ЛОТОС» — Університет «КРОК»

Відбулася 4-та звітно-виборна конференція ЕКО «ЛОТОС»

05 лютого 2013 Новини та події

Відбулася 4-та звітно-виборна конференція ЕКО «ЛОТОС»5 лютого 2013 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій відбулася 4-та звітно-виборна конференція Екологічного клубу однодумців «ЛОТОС». Метою конференції було формування нового активу та обрання голови клубу.

Делегатами конференції стали студенти Коледжу та представники адміністрації. Під час заходу кандидати презентували власні передвиборні програми та відповідали на запитання присутніх.

За результатами рейтингового голосування було обрано нового голову Екологічного клубу однодумців «ЛОТОС» - студентку 3-го курсу КЕПІТу Брицьку Вікторію. Склад клубу поповнився цілеспрямованими та креативними студентами.

Відразу після конференції відбулося перше засідання, на якому голови комітетів та актив клубу разом із новообраною головою обговорювали шляхи розвитку «ЛОТОСу» у поточному навчальному році.

Університет «КРОК» вітає новий склад клубу та бажає плідної роботи і реалізації нових якісних екологічних проектів!

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбулася 4-та звітно-виборна конференція ЕКО «ЛОТОС»