З Україною в серці! — Університет «КРОК»

З Україною в серці!

15 червня 2015 Новини та події

Ми лежали в холодній землі.
Ми сто років сиділи у схроні.
Я пропав би в цій повній імлі,
Якби не твої долоні.
Ми забули свої голоси.
Ми ставали схожі на тишу.
Я щоночі у Бога просив,
Щоб мене не залишив...

5 червня 2015 року студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій відвідали центральний військовий госпіталь. На кошти, які були зібрані в рамках акції «З Україною в серці! Єдині назавжди!», студенти закупили потрібні матеріали (дієтичні продукти харчування, медикаменти) і передали пораненим. Спілкуючись з бійцями, вони намагалися їх підтримати, підбадьорити.

Госпіталь відвідали: Бобков Олексій, Попов Денис (ОПСІК, І курс), Арбузов Костянтин (РПЗ, І курс), Поварчук Альона (РПЗ, ІІ курс), Гольцева Аліна (Правознавство, ІІІ курс), заступник директора Коледжу з виховної роботи Чепіга Лідія Михайлівна. Супроводжували студентів волонтери – викладач історії Хорошенюк Андрій Павлович та випускник Університету Галак Костянтин.

Оновлено: Понеділок, 15 червня 2015 12:32

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » З Україною в серці!