Майстер-клас з копірайтингу для «КРОКівців» — Університет «КРОК»

Майстер-клас з копірайтингу для «КРОКівців»

10 червня 2015 Новини та події

«КРОКівці» продовжують опановувати основи журналістського ремесла. 10 червня 2015 року відбулося чергове заняття  Школи журналістики. Цього разу студенти вчилися копірайтингу, майстер-клас з якого охоче погодилася провести Ірина Ященко, представник прес-центру Руслани Лижичко.

За активним коментуванням та обговоренням час промайнув непомітно, проте учасники встигли зробити багато справ: розглянули, що входить до складу тексту, розібрали види матеріалів та ЗМІ (за тематикою), визначили головні аспекти процесу написання тексту. Для кращого закріплення отриманих знань студентам було запропоновано виконати практичне завдання: написати текст на обрану тему, а потім провести якісне групове обговорення – роботу над помилками.

Попереду ще багато цікавого та корисного, тож бажаємо «КРОКівцям» набирати оберти в засвоєнні нового!

Оновлено: Четвер, 11 червня 2015 16:10

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Майстер-клас з копірайтингу для «КРОКівців»