Вручено сертифікати від «Корпорації ПАРУС» — Університет «КРОК»

Вручено сертифікати від «Корпорації ПАРУС»

03 червня 2015 Новини та події

2–3 червня 2015 року відбулося вручення сертифікатів від «Корпорації ПАРУС» студентам ІІ курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій за результатами проходження виробничо-імітаційної (комп'ютерної) практики. Керівниками цієї практики були висококваліфіковані викладачі Коледжу: Хорошенюк А.П., Азоян А.А., Романович Н.В., Гофман М.О., Карпенко М.О., Тульчинська Д.М., Полєтаєв В.В., Українець І.В., Пазєєва Г.М.

Сертифікати підтверджують, що студенти спеціальностей «Комерційна діяльність» і «Маркетингова діяльність» успішно прослухали навчальний курс користувача програмного забезпечення «ПАРУС-Підприємство 7.40», модуль «Менеджмент і Маркетинг».

Власниками сертифікатів стали: Бондаренко В.Л., Галва М.В., Кошевенко А.В., Лебедєв Б.А., Погребной А.А., Пяткевич А.В., Смєтова Ю.О., Галісевич Л.О., Гричик Т.М., Дубініна А.Ф., Коростельова С.В., Костяна К.В., Кругляк Я.О., Кузьміщенко О.К., Левчук Є.Р., Мазур Д.І., Макаревська А.А., Мінінберг Д.І., Науменко В.І., Парубець О.В., Руліковська Н.В., Рябов М.О., Суха А.П., Ярова О.А.

Студенти спеціальності «Фінанси і кредит» і спеціалізованої програми «КЕПІТ-Ексклюзив» успішно прослухали навчальний курс користувача програмного забезпечення «ПАРУС-Підприємство 7.40», модуль «Туристичне агентство».

Сертифікати отримали: Аллахяров Б., Борисова А.О., Вальчук В.Д., Вангородський Р.А., Гніцевич Т., Ковальчук А.В., Ковтун І.М., Кочогура А.Р., Мельниченко І.В., Нинько А.О., Паніків А.М., Пашкіна К.О., Россол А.О., Сорокіна І.В., Стеценко В.В., Шпильова Т.В., Грицук О.В., Николин Б.Б., Резлер К.О., Таріелашвілі Д., Шарафадінов Н.С., Шульпов Д.В., Андріашвілі О.В., Арбузва А.С., Барановський Р.В., Вавілова О.О., Василевська А.О., Величко М.А., Греснюк К.А., Грицай Є.Д., Гричик Є.М., Денисенко Є.С., Жукова М.В., Жуковська В.Ю., Іскра І.Г., Калашник О.Ю., Коваль А.Ю., Кондратюк Д.С., Кондрук Д.В., Кудряшов Є.О., Кучук К.С., Лизогуб Д.А., Міцерук М.В., Наконечна А.В., Петрусевич М.С., Попова Ю.В., Прохоренко О.І., Сліпко С.Г., Смалько М.М., Солдатенко О.О., Тела Д., Федоренко К.А., Шерстюк С.П., Яновська А.В., Яцина Ю.О.

Висловлюємо щиру подяку керівникам практики за високий професіоналізм і компетентність. Вітаємо студентів і бажаємо блискучої кар'єри, вагомих здобутків та невичерпної енергії!

Адміністрація Коледжу

Оновлено: Понеділок, 15 червня 2015 13:23

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вручено сертифікати від «Корпорації ПАРУС»