Вивчаємо Києво-Печерську лавру разом — Університет «КРОК»

Вивчаємо Києво-Печерську лавру разом

05 травня 2015 Новини та події

Замислимося над тим, чи справді багато часу ми, українці, приділяємо своїй історії, культурній спадщині, власному минулому – всьому тому, що дає нам змогу жити зараз та бути вільною нацією. Насправді дуже мало.

Ми отримали в спадок неймовірні пам’ятки архітектури. Однією з них є Києво-Печерська лавра –  ідеальне місце для вивчення молоддю історії  держави.

Так, 22 квітня на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника за підтримки Київської Малої академії наук учнівської молоді пройшла VII юнацька конференція «Вивчаємо Києво-Печерську лавру разом». У ній взяли участь студенти І і ІІ курсів Коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

Молоді науковці представили такі доповіді: «Використання музейних матеріалів НКПЗІКЗ при викладанні історії України в 7 класах» (Кудряшов Євгеній), «Екзистенційний аспект обґрунтування онтологічного статусу божества» (Николин Богдана), «Збереження східнослов'янських традицій язичницьких свят в християнстві» (Тихоненко Юлія), «Києво-Печерська лавра: історико-соціологічний аспект» (Дикун Дмитро). Виступи студентів Коледжу були оцінені почесним журі та представниками інших навчальних закладів Києва.

Не забуваймо свою історію, плекаймо її щоденно, адже це те, завдяки чому ми, українці, зараз живемо!

Оновлено: Четвер, 07 травня 2015 14:47

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вивчаємо Києво-Печерську лавру разом