Добрих справ не буває забагато — Університет «КРОК»

Новини та події

Добрих справ не буває забагато

23 квітня 2015 Новини та події

До проекту «Іскра запалює полум’я, а крапля крові запалює життя» долучаються все нові учасники. Проте й ті «КРОКівці», які вже здавали кров у Київському міському центрі крові, готові й надалі брати участь у добрій справі.

Так, 9 квітня 2015 року два студенти – Степанченко Ігор та Бабат Альона – вдруге стали донорами. Вони здали  літр крові першої групи.

Нагадуємо, що мета проекту – допомога якомога більшій кількості людей, які потребують переливання крові. Ми закликаємо приєднуватися до учасників проекту, щоб запалювати життя та дарувати надію тим, кому вона необхідна – дорослим чи дітям, хворим або пораненим. Саме Ви можете врятувати комусь життя, а ми Вам в цьому допоможемо.

Приєднатися дуже просто, потрібно лише:

  1. Мати бажання допомогти людям, які цього потребують
  2. Відповідати критеріям, необхідним для донорства: будь-яка практично здорова людина у віці від 18 до 60 років, якщо немає протипоказань. Люди з масою тіла менше 50 кг або зростом менше 150 см допускаються до донорства в індивідуальному порядку
  3. Зв'язатися з керівниками проекту для отримання інформації за телефоном 093-978-80-11 (Степанченко Ігор) та в групі ВКонтакті
  4. Прийти до пункту збору крові та здати її з такими ж донорами, як Ви.

Ми чекаємо на Вас!

Кличте друзів та знайомих, щоб робити добро РАЗОМ, адже це так просто!

Оновлено: Четвер, 23 квітня 2015 19:57
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Добрих справ не буває забагато