Новини та події

Грантова програма Жана Моне для науковців

30 березня 2015 Новини та події

Керівник проектів та програм управління міжнародного співробітництва Галина Богаченко 26 березня 2015 року взяла участь у міжнародній конференції «Назустріч викликам співробітництва між Україною та ЄС: досвід центрів ім. Жана Моне в Києві та Донецьку».

Метою конференції була презентація наукових та учбових напрацювань центрів ім. Жана Моне в НаУКМА та ДонДУУ, обговорення сучасних викликів співробітництва між Україною та ЄС, вивчення доступу українських науковців та освітян до Європейського освітнього простору і просування ідей Програми Жана Моне в цілому.

Україна бере участь у грантовій програмі Жана Моне з 2001 року. У 2014 році вона трансформувалась у напрям Жана Моне в рамках нової програми ЄС «Еразмус+». Цього ж року відбувся перший конкурс проектів.

Ціль напряму Жана Моне в рамках «Еразмус+»: активізувати євроінтеграційний дискурс, сприяти досконалості євроінтеграційних студій, залучати вищі навчальні заклади до дослідження євроінтеграційних процесів та поширення ідей Об'єднаної Європи.

Основні види діяльності за напрямом:

  • Викладання та дослідження («Модулі», «Кафедри», «Центри досконалості»)
  • Дебати між представниками науково-педагогічних кіл та академічні обміни («Мережі» та «Проекти»)
  • Підтримка діяльності організацій або асоціацій
  • Надання операційних грантів окремим закладам

Напрям діяльності: викладання та дослідження

Підтримка надається на:

  1. Модулі – розроблення та викладання курсів, навчальних програм, присвячених ЄС та євроінтеграційній тематиці, обсягом не менше 40 годин, із подальшим включенням до навчальних планів і програм
  2. Кафедри – викладацькі ставки обсягом не менше 90 годин для викладачів, науковців, які спеціалізуються на європейських студіях, розроблення нових та оновлення існуючих курсів євроінтеграційної тематики, наукові розвідки, керівництво дослідницькими проектами з євроінтеграційної тематики
  3. Центри досконалості – заснування та підтримка діяльності ресурсних центрів, утворених на базі університетів, із залученням асоціацій, мереж, фахових спільнот, з метою заохочення їх до проведення міждисциплінарних досліджень з питань європейської інтеграції та розповсюдження результатів їхньої діяльності через медіа-ресурси та комунікативно-інформаційні заходи

Детальну інформацію про те, як підготувати та подати заявку, про напрями діяльності, умови фінансування Ви можете знайти за посиланням: http://erasmusplus.org.ua/erasmus/zhan-mone.html або отримати, звернувшись до управління міжнародного співробітництва Університету «КРОК» (к. 418).

Оновлено: Вівторок, 19 травня 2015 15:46
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Грантова програма Жана Моне для науковців