Пробне ЗНО в Університеті «КРОК»

30 березня 2015 Новини та події

21 та 28 березня на базі Університету «КРОК» проходило пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. 940 майбутніх вступників мали змогу ознайомитися з процедурою проведення ЗНО.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це добровільне тестування осіб, які мають намір вступати до вищих навчальних закладів. Університет економіки та права «КРОК» має Договір про співпрацю з Київським регіональним центром оцінювання якості освіти.

Для того щоб дізнатися, як проходить перший день пробного ЗНО, до Університету, на території якого знаходяться 2 пункти тестування, завітали представники українських телеканалів «ICTV» та «1+1». Також гостем Університету була Сакаєва Світлана Василівна – директор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Оновлено: Середа, 01 квітня 2015 14:47

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Пробне ЗНО в Університеті «КРОК»