Незабутня подорож до Дня працівника освіти — Університет «КРОК»

Незабутня подорож до Дня працівника освіти

21 вересня 2013 Новини та події

Подорож до Дня працівника освітиНа підтримку традиції Університету «КРОК» і департаменту довузівської підготовки вітати керівників навчальних закладів, з якими укладені угоди про співпрацю, з Днем працівника освіти 21 вересня відбулася одноденна екскурсійна автобусна поїздка для директорів шкіл, їх заступників та вчителів, а також для викладацького складу Університету.

Маршрут подорожі: Київ – Козелець – Ніжин – Київ. Освітяни відвідали місця, пов’язані з життям і діяльністю М.В. Гоголя та історією України.

Незабутнє враження справив Собор Різдва Богородиці у місті Козельці, побудований у 1752—63 роках на замовлення графині Наталії Розумовської (Розумихи, матері Олексія та Кирила Розумовських) архітекторами Іваном Григоровичем-Барським та Андрієм Квасовим. Собор збудований на знак подяки Богові за щасливу долю синів замовниці. Привітно відкрив для знайомства свої двері Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя. Він є одним із найстаріших вищих навчальних закладів України. Заснований у 1805 році на кошти братів Олександра та Іллі Безбородьків. Екскурсанти ознайомились з експозиціями університетських музеїв – музею М.В. Гоголя та картинної галереї, після чого відбулася коротка екскурсія визначними місцями Ніжина.

Проректор Наконечна Наталія Василівна та представники професорсько-викладацького складу Університету «КРОК», директори і вчителі загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва висловлюють щиру подяку ректорові Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя Бойку Олександру Дмитровичу, директорові музею Ганні Сергіївні, начальнику соціально-гуманітарного відділу Скороход Віталіні Іванівні за доброзичливість та надану можливість ознайомитися з історією університету та скарбами картинної галереї, дізнатися про роки навчання М.В. Гоголя.

Оновлено: П'ятниця, 14 березня 2014 15:17

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Незабутня подорож до Дня працівника освіти