Новини та події

Новий етап у реалізації регіонального проекту «Крок назустріч»

23 вересня 2013 Новини та події

«Крок назустріч»23 вересня 2013 року відбулася чергова зустріч учасників регіональних проектів «Вода – це життя!», «Відеоролик на роликах» та «Creative flowers», об’єднаних назвою «Крок назустріч».

Ці проекти створені студентами Коледжу економіки, права та інформаційних технологій за підтримки департаменту довузівської підготовки та департаменту з розвитку Університету економіки та права «КРОК». Ідея даного проекту підтримана департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради та Координаційною радою ПАШ ЮНЕСКО Міністерства освіти і науки України. На базі Університету «КРОК» були організовані три майстер-класи, наповнені тренінгами, зустрічами зі спеціалістами, роботою у творчих майстернях, практичними завданнями.

Адміністрації департаменту довузівської підготовки та Коледжу висловлюють щиру вдячність керівникам навчальних закладів, які підтримали проект: керівництву СЗШ №№66, 140, 82 ім. Т.Г. Шевченка, спеціалізованих шкіл №№16, 20, 61, 85, 125, Ліцею «Престиж», Фінансового ліцею, гімназії «Оболонь», Коледжу економіки, управління ДВНЗ КНЕУ ім. В. Гетьмана, суспільно-гуманітарної гімназії №176, гімназії «Діалог».

У заході взяли участь майже сто учасників, відкритих до спілкування та колективної праці і об’єднаних спільною метою. Наступного разу вони зустрінуться вже в грудні для підбиття підсумків.

Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ми в Соціальних Мережах. Слідуйте за нами.
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Новий етап у реалізації регіонального проекту «Крок назустріч»