Родини студентів взяли участь у «КЕПІТ-family» — Університет «КРОК»

Родини студентів взяли участь у «КЕПІТ-family»

04 березня 2015 Новини та події

Останній день зими студенти КЕПІТу, їхні батьки та адміністрація Коледжу провели на спортивно-дозвільному родинному заході «КЕПІТ-family».

Студенти разом зі своїми веселими мамами і дужими татами, молодшими сестрами і старшими братами під керівництвом завідувача секції фізичного виховання та спортивного туризму Кондес Тетяни Василівни змагалися під час цікавих конкурсів, згуртовувалися як команди та виборювали звання найспортивніших.

Після естафет батьки студентів взяли участь у спеціальному тренінгу з батьківської майстерності від Марини Сбродової, бізнес-тренера, коуча, сертифікованого лідер-консультанта, випускниці Університету «КРОК».

Захід «КЕПІТ-family» є частиною програми з популяризації здорового способу життя «Life is good» та елементом програми надання додаткових можливостей для родин студентів «Ви – для «КРОКу», «КРОК» – для Вас».

Оновлено: Вівторок, 17 березня 2015 18:05

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Родини студентів взяли участь у «КЕПІТ-family»