Другий навчальний тиждень для студентських лідерів — Університет «КРОК»

Новини та події

Другий навчальний тиждень для студентських лідерів

02 березня 2015 Новини та події

Закінчився другий тиждень роботи Школи лідерів студентського самоврядування – щорічного проекту для новообраної Студради Університету «КРОК».

На студентів чекали цікаві тренінги та насичена програма роботи з професіоналами. Учасники проекту продовжили розвивати комунікативні навички, ораторські здібності, працювати в команді.

У перший день тижня, 18 лютого 2015 року, викладач Університету Хорошенюк А.П.  провів тренінг «Вміння вести дискусію та вирішувати конфлікти». Студенти, об’єднані в команди, розбирали різні ситуації та варіанти рішень, проводили самопрезентації, розвивали ораторські навички.

Цього ж дня талановитий хореограф Бєлозор І.М. вчила студентів 8 успішним крокам першого враження, правилам поводження на сцені. Завершилися заняття спільним виконанням дефіле.

Під час наступних двох днів проводився тренінг «Тайм-менеджмент – сказка о найденном времени». Студентам було запропоновано насичену програму. Вони дізналися, яке важливе значення у житті людини має відпочинок, як справлятися з неприємними завданнями і як наблизити мрії до реальності, поговорили про «творчу лінь», особисту місію, ключові галузі життя, норми пунктуальності, розстановку пріоритетів, боротьбу з «вигоранням» та ін., виконали домашнє завдання і отримали багато позитивних вражень.

Крім того, на другому тижні роботи студенти  вивчали аналіз завдань за принципом Ейзенхауера, японську систему 5С або кайдзен, опановували «швидку тайм-менеджерську допомогу» і ознайомлювалися з десятьма золотими правилами для кращої організації роботи і успішного планування свого часу.

Студенти, які беруть участь у проекті, показали, як важливо не лише проявляти свої лідерські якості, а й знати та розуміти один одного і відчувати підтримку. Адже перш за все вони є друзями і належать до великої «КРОКівської» родини.

Наприкінці тижні всі учасники отримали сертифікати та подяку за плідну роботу. Зокрема, велику вдячність за приділений час, цікаві та змістовні зустрічі висловлюємо Наконечній Н.В., проректору Університету «КРОК» (корпоративне управління), к. п. н., доценту кафедри менеджменту та маркетингу Хорошенюку А.П., директору департаменту зі студентських питань Ковальчук Н.О., керівнику Театру танцю «КРОК» Бєлозор І.М., запрошеним тренерам – Дорошок Т.О. та Гойко А.А. Особлива подяка ректору Лаптєву С.М. за підтримку студентського самоврядування в Університеті.

Оновлено: Вівторок, 03 березня 2015 14:28
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Другий навчальний тиждень для студентських лідерів