«КРОК-лекторій» подорожує Київщиною — Університет «КРОК»

«КРОК-лекторій» подорожує Київщиною

20 лютого 2015 Новини та події

17 лютого в рамках проекту «КРОК-лекторій» викладач Університету Валентина Станіславівна Лук’янець і директор департаменту зі зв’язків із громадськістю та реклами Костянтин Григорійович Чабала завітали до двох гімназій Київської області. Спочатку вони відвідали Гребінку, а потом Таращу. У ці міста працівники «КРОКу» приїжджали для того, щоб провести школярам лекцію на тему «Роль та місце незалежної України в євроінтеграційних процесах», а також розповісти про можливості навчання в Університеті. Зустріч пройшла в доброзичливій атмосфері. Учні були зацікавлені темою, тому ставили багато запитань. Приємно бачити, що старшокласники небайдужі до ситуації, яка склалася в Україні.

Наприкінці зустрічей всі школярі отримували подарунки від Костянтина Григорійовича та мали змогу проконсультуватися щодо процедури складання ЗНО.

Університет висловлює щиру подяку гімназіям Таращі та Гребінки за теплий прийом.

Оновлено: Четвер, 26 лютого 2015 15:46

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «КРОК-лекторій» подорожує Київщиною