Відкрита лекція Крістофера Келлі

06 лютого 2015 Новини та події

2 лютого 2015 року на факультеті міжнародних відносин відбулася відкрита лекція професора школи права Університету Арканзасу (США) Крістофера Келлі.

Відвідати зустріч із професором могли студенти спеціалізованої програми «KROK-Exclusive» та слухачі спеціалізованого лекторію «Україно-австрійська програма з експортноорієнтованого менеджменту». Студенти англомовних програм мали можливість познайомитися з фахівцем у таких галузях права, як адміністративне, природоохоронне та сільськогосподарське.

Під час семінару-тренінгу слухачі отримували практичний досвід та спілкувалися з носієм англійської мови. Сподіваємося, що подібні заняття сприятимуть суттєвому підвищенню рівня підготовки студентів-міжнародників.

Оновлено: Четвер, 12 лютого 2015 18:00

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відкрита лекція Крістофера Келлі