Вітаємо Містера та Міс КЕПІТу! — Університет «КРОК»

Вітаємо Містера та Міс КЕПІТу!

01 березня 2013 Новини та події

Вітаємо Містера та Міс КЕПІТу!1-го березня 2013 року в Коледжі відбулася довгоочікувана подія – Обрання Містера та Міс КЕПІТу.

Студенти активно готувалися до свята, проводили репетиції та писали сценарії. Конкурс включав три основні складові за якими виступи оцінювали судді: «Візитка» – відео-презентація, дефіле а також творчий номер – «Талант-шоу». За перемогу змагалося 8 кандидатів.

На захід було запрошено почесних суддів, випускницю Коледжу, Міс-2010 – Верейці Стефанію, представника танцювальної студії «ПА» Майданович Яну, представника кіностудії документального кіно Беновідес Ірину та власника дизайнерської студії «Білий чемодан» Олейник Альону, а від деканату Коледжу в журі була присутня Новіцька Наталля.

Вітаємо Містера-2013 – Ожинського Владислава, який додатково здобув приз глядацьких симпатій, та Міс-2013 КЕПІТу – Гольцеву Аліну. Віце-Містером став Яценко Василій, а віце-Міс – Кримова Сніжана. Переможцям вручили стрічки та статуетки, а також квіти й солодощі. Окрім переможців, спеціальним призом було нагороджено Шеверева Дмирта - сертифікатом на безкоштовну фотосесію в студії «Білий чемодан».

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо Містера та Міс КЕПІТу!