Вітаємо учасників профорієнтаційного фестивалю ПРОФ Fest! — Університет «КРОК»

Вітаємо учасників профорієнтаційного фестивалю ПРОФ Fest!

02 березня 2013 Новини та події

Вітаємо учасників профорієнтаційного фестивалю ПРОФ Fest!2 березня 2013 року в Університеті «КРОК» відбулося масштабна профорієнтаційна подія для старшокласників та їхніх батьків, адже в цей день проходив третій всеукраїнський профорієнтаційний фестиваль «ПРОФ Fest 2013»!

«ПРОФ Fest» об'єднав навколо себе школярів та їхніх батьків, студентів, соціально відповідальні компанії та організації, а також фахівців-практиків, які виявили бажання поділитися досвідом і розумінням особливостей своєї професії. Фестиваль проходив у традиційному форматі «barcamp» (паралельне проведення різних майстер-класів, серед яких учасник обирає найцікавіший для себе).

Програма включала в себе тренінги та майстер-класи, а також історії успіху, які могли відвідати як старшокласники, так і їх батьки. Загалом на фестивалі була реалізована комплексна програма профорієнтації.

Проект відбувся завдяки підтримці понад 25 компаній-лідерів українського та світового ринку, а саме ТОВ «Ернст енд Янг», група компаній «ProGroup & Renaissance Consulting», аудиторська фірма «Аксьонова та партнери», «П'ятий канал», АСК «Омега», АТ «СБЕРБАНК РОСІЇ», торговий дім ресторанного та готельного господарства «БОГОТЕЛЬ», бренд-консалтингова компанія «Слідопит», «Просто тренінг», компанія «ProNET», компанія «Хенкель», Асоціація професійних управителів нерухомістю, «Global Logic», Всеукраїнська громадська організація «Асоціація Фахівців Оцінки», громадська організація «Центр майбутнього», клініка «Профімед», компанія «П'ятачок». Водним партнером «ПРОФ Fest 2013» стала компанія «Водограй життя».

Організатори висловлюють щиру подяку державним органам: Київському центру зайнятості та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради, а також партнерам, інформаційним партнерам і спонсором проекту.

Університет «КРОК» і проектна група «SPG» сподіваються на подальшу активну участь представників бізнес-сектору та державних установ в профорієнтації молоді та підтримці соціально важливих і корисних проектів, а школярів закликають: «Обирай своє!»

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо учасників профорієнтаційного фестивалю ПРОФ Fest!