Студенти КЕПІТу – учасники Всеукраїнської олімпіади з філософії — Університет «КРОК»

Студенти КЕПІТу – учасники Всеукраїнської олімпіади з філософії

30 листопада 2014 Новини та події

15 листопада 2014 року в рамках святкування Всесвітнього дня філософії та 10-річчя Інституту філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбулася I Всеукраїнська олімпіада з філософії для школярів.

До неї долучилися юні філософи Коледжу економіки, права та інформаційних технологій, вихованці секції філософії Київського регіонального відділення Малої академії наук Катерина Полтавцева, студентка І курсу, та Богдана Николин, студентка II курсу. Керівництво їхньою підготовкою здійснювала старший викладач кафедри суспільних наук Університету «КРОК», керівник секції філософії Київської МАН Рибак Ірина Вікторівна.

Бажаємо нашим майбутнім науковцям-філософам подальших дослідницьких успіхів та натхненних звершень.

Щиру подяку висловлюємо всім організаторам олімпіади та особисто заступнику директора Інституту філософської освіти і науки Адаменко Надії Богданівні.

Також висловлюємо вдячність за підтримку філософських пошуків наших колежан директору Коледжу Сумбаєвій Людмилі Петрівні.

Оновлено: Четвер, 05 лютого 2015 16:53

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти КЕПІТу – учасники Всеукраїнської олімпіади з філософії