Меморандум з Університетом Донг До (Ханой, В’єтнам) — Університет «КРОК»

Меморандум з Університетом Донг До (Ханой, В’єтнам)

29 жовтня 2014 Новини та події

28 та 29 жовтня 2014 року відбулися офіційні зустрічі адміністрації Університету «КРОК» та Університету Донг До (Ханой, В’єтнам).

На зустрічах були присутні поважні особи: Чан Хак Хунг, голова правління Університету Донг До, Ле Тхань Чунг, заступник голови правління, Хоанг Дінь Чай, Перший секретар Посольства СРВ, Фан Тхань Хай, підприємець, Нгуен Ань Туан, особистий перекладач.

Делегацію партнерів приймали: Лаптєв С.М., ректор Університету «КРОК», Шаров О.І., перший проректор Університету «КРОК», Рач В.А., директор Навчально-наукового інституту інформаційних та комунікаційних технологій, Філатов С.А., к. т. н., доцент, консультант Українсько-в'єтнамської міжурядової комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва.

Результатом дводенних переговорів стало підписання Меморандуму про взаєморозуміння для  співробітництва у сфері освіти, що стало першим кроком до подальшої плідної співпраці між навчальними закладами.

Оновлено: Вівторок, 04 листопада 2014 10:48

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Меморандум з Університетом Донг До (Ханой, В’єтнам)