Першокурсники презентували себе «КРОКівській» родині! — Університет «КРОК»

Першокурсники презентували себе «КРОКівській» родині!

21 жовтня 2014 Новини та події

16 жовтня 2014 року в Університеті «КРОК» відбулася презентація студентів першого курсу.

Студенти всіх факультетів Університету та Київського коледжу нерухомості ретельно готувалися до довгоочікуваного заходу. Адже презентація перших курсів є важливою подією в житті кожного нового студента «КРОКу». Це чудова нагода показати себе з найліпшої сторони перед однокурсниками, студентами старших курсів, викладачами.

Презентація перших курсів є давньою традицією «КРОКу». Щороку студенти і викладачі Університету з нетерпінням чекають на концерт, щоб познайомитися з новими «КРОКівцями». Мета цього заходу – об’єднати і подружити першокурсників, дати їм можливість представити себе всьому Університету, сприяти розвитку командного духу. Це фінальний етап посвяти в студенти.

Під час концерту студенти виявляли свої таланти, танцювали, співали, демонстрували відеопрезентації. На урочистому закритті заходу їх нагородили грамотами, а куратори перших курсів отримали заохочувальні цінні подарунки від адміністрації «КРОКу».

За рішенням журі перше місце поділили між собою дві команди: студенти юридичного факультету (напрям «Правознавство»), які також отримали приз глядацьких симпатій, і студенти факультету економіки та підприємництва (напрям «Туризм»). Нагородою за перше місце став командний похід на боулінг.

Друге місце посіли студенти факультету економіки та підприємництва (напрями «Облік і аудит», «Економіка підприємства», програма «КРОК-Лідер»).

Трете почесне місце зайняли студенти факультету міжнародних відносин (напрями «Міжнародна економіка», «Логістика», Україно-австрійська програма, програма «КРОК-Ексклюзив»).

Подяки за кращу жіночу та чоловічу роль отримали Дарина Численко (студентка юридичного факультету, «Правознавство») та Наум Анабтаві (студент факультету економіки та підприємництва, «Туризм»).

Грамоти «Зірки сцени» за версією глядачів вручили студентам факультету міжнародних відносин (Україно-австрійська програма, «Логістика», 1 курс): Христенку Сергію та Сарафінасу Костянтину.

Дякуємо організаторам – департаменту зі студентських питань, Культурному центру, Студентській раді Університету, а також кураторам – наставникам груп: Степанченку Ігорю, Грохольському Олександру, Годун Аліні, Дворській Світлані, Назаренку В’ячеславу, Гараніній Ользі, Лукасевич Юлії, Войтенко Анастасії, Чарупі Ларисі, Ковальчук Вікторії, Кисіль Анні, Марченко Вікторії та Мельник Ірині.

Бажаємо всім наснаги до подальших звершень!

Оновлено: Вівторок, 25 листопада 2014 11:40

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Першокурсники презентували себе «КРОКівській» родині!