Фінал всеукраїнського мультифестивалю «Студентська республіка – 2014» — Університет «КРОК»

Фінал всеукраїнського мультифестивалю «Студентська республіка – 2014»

10 вересня 2014 Новини та події

Із 23 по 26 серпня 2014 року студентський актив Університету взяв участь у фіналі всеукраїнського мультифестивалю  «Студентська республіка – 2014», що проходив на березі Чорного моря біля м. Миколаєва.

У заході брали участь переможці регіональних етапів фестивалю, експерти, ЗМІ та іноземні гості. У студмістечку, створеному студентами, проходили різноманітні соціальні, інтелектуальні та спортивні турніри, тренінги для активістів студентського самоврядування, конкурси, ігрові змагання, семінари і фестивалі.

Команду Університету «КРОК» представляли: студенти Київського магістрату – Войтенко Анастасія, капітан команди,  голова Студентської ради Університету, студентка ФЕП, Чарупа Лариса, голова Студентської ради ФЕП; Гусакова Марина, заступник голови Студентської ради Університету, студентський мер Києва 2012 року, студентка ФМВ; Шарапов Микита, студентський мер м. Києва 2014 року, активіст Студентської ради Університету; Мельник Ірина, голова Студентської ради Київського коледжу нерухомості; Ковальчук Вікторія, голова культурно-розважального комітету Студентської ради Університету, студентка КЕПІТу; Корсунівський Дмитро, активіст Студентської ради Університету, студент КЕПІТу; Карпенко Альона, активіст Студентської ради Університету.

Київська команда організувала найкраще студмістечко, де працювали різноманітні агентства. Наші студенти відвідували факультативи, пленуми, брали участь у організаційно-діяльнісній грі та були учасниками всіх напрямів мультифестивалю.

Студенти повернулися, сповнені яскравими емоціями від спілкування зі студентами з різних куточків України, цікавих знайомств і з бажанням творити й реалізовувати нові проекти.

Адміністрація Університету висловлює щиру подяку «КРОКівцям» за підготовку та активну участь у фіналі  всеукраїнського мультифестивалю  «Студентська республіка – 2014».

Оновлено: Вівторок, 25 листопада 2014 11:42

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Фінал всеукраїнського мультифестивалю «Студентська республіка – 2014»