«СЕРЦЕ В ДОЛОНЬКАХ» продовжує активну діяльність — Університет «КРОК»

«СЕРЦЕ В ДОЛОНЬКАХ» продовжує активну діяльність

01 жовтня 2013 Новини та події

Промоакції на підтримку Цюрупинського будинку-інтернату для дітей-інвалідівСтудентське товариство «Серце в долоньках» організувало дві промоакції на підтримку Цюрупинського будинку-інтернату для дітей-інвалідів, що відбулися 24 вересня та 1 жовтня 2013 року в Університеті «КРОК».

Завдяки проведеним благодійним акціям було зібрано 720 гривень. Адміністрація Університету «КРОК» дякує всім студентам та співробітникам, які взяли участь у зборі коштів.

Окремо подяка висловлюється студентам-організаторам заходу: Ярославі Філімоновій, Анастасії Войтенко, Ларисі Чарупі, Вікторії Ковальчук, Дмитру Шелаєву, Євгенію Мягкову.

Нагадуємо, що отримані кошти та кошти з майбутніх промоакцій будуть витрачені на закупівлю необхідних товарів для дітей-інвалідів з Цюрупинського будинку-інтернату. Дізнатися про наступні промоакції зі збору коштів для дітей ви можете з анонсів на нашому сайті.

Оновлено: Середа, 26 лютого 2014 09:27

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «СЕРЦЕ В ДОЛОНЬКАХ» продовжує активну діяльність