Ярмарок вакансій «Hot Vacancy Day» — Університет «КРОК»

Ярмарок вакансій «Hot Vacancy Day»

03 жовтня 2013 Новини та події

Ярмарок вакансій «Hot Vacancy Day»Незважаючи на прохолоду на вулиці, 3 жовтня 2013 року в Університеті «КРОК» було по-справжньому гаряче завдяки ярмарку вакансій «Hot Vacancy Day», де зустрілися студенти, випускники та компанії-роботодавці.

Цей захід став платформою для діалогу бізнесу зі студентською молоддю, якій відкрив нові можливості кар’єрного зростання.

Учасники події розпочали своє знайомство з виставки компаній. Кожен студент Університету «КРОК», зацікавлений у початку своєї кар’єри, міг особисто поспілкуватися з представниками HR-відділів та дізнатися про відкриті вакансії. Друга частина заходу відбулася у форматі презентацій, на яких компанії детально представили наявні вакансії, поділилися перспективами кар’єрного розвитку та дали корисні поради щодо працевлаштування.

Серед учасників «Hot Vacancy Day» були такі відомі українські та міжнародні компанії, як «Перший Український Міжнародний Банк» (ПУМБ), АТ «Банк РЕНЕСАНС КАПІТАЛ», «ФІДОБАНК», «РЕНЕСАНС ЖИТТЯ», «KPMG», «Сільпо», «Watsons», «Небесна Криниця», «DOPOMOGA GROUP».

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Ярмарок вакансій «Hot Vacancy Day»